تبلیغات
دانشجو بیدار است - دانشگاه‌های ایران "مرگ بر آمریكا " را فریاد زدند؛

دانشگاه‌های ایران "مرگ بر آمریكا " را فریاد زدند؛

نویسنده :ب .ن
تاریخ:پنجشنبه 14 آبان 1388-06:26 ق.ظ

گزارش فارس از 10 تجمع بزرگ ضداستكباری دانشجویان در 13آبان

 

                    
                  

همزمان با یوم‌الله 13 آبان دانشجویان دانشگاه‌های سراسر كشور، راهپیمایی‌های خودجوشی را در دانشگاه‌های مختلف كشور برگزار كرده و همراه با اقشار مختلف مردم، شعار "مرگ بر آمریكا " را فریاد زدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، حدود 2 هزار نفر از دانشجویان تهرانی با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریكا " و "مرگ بر منافق " از میدان ولی‌عصر به سمت میدان انقلاب راهپیمایی كردند.
این دانشجویان كه در میان آنان اعضای تشكل‌های دانشجویی دانشگاه‌های كشور نیز حضور داشتند، تجمعی را در میان ولی‌عصر تهران آغاز كرده و سپس به سمت خیابان انقلاب و از آنجا به سمت میدان انقلاب حركت كردند.
این دانشجویان در طول راهپیمایی خود كه به مناسبت بزرگداشت یوم‌الله 13 آبان، روز مبارزه با استكبار جهانی برگزار شد، شعارهای "مرگ بر آمریكا "، "مرگ بر انگلیس "، "خونی كه در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست "، "مرگ بر منافق "، "مرگ بر اسرائیل " و ... سر می‌دادند.
دانشجویان مذكور پلاكاردهایی با مضامین شعارهای ضداستكباری و همچنین پلاكاردهایی با مضمون حمایت از جنبش سبز علوی در مقابل جنبش به اصطلاح‌ سبز اموی در دست داشتند.
این راهپیمایی پس از حضور دانشجویان در میدان انقلاب و تجمع چند دقیقه‌ای و سر دادن شعار، حدود ساعت 14:10 به پایان رسید.

* فردوسی‌مشهد؛
همچنین دانشجویان دانشگاه‌های مشهد امروز در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریكا و روز مبارزه با استكبار جهانی در دانشگاه فردوسی مشهد تجمع كردند.
این تجمع رأس ساعت 12:30 امروز چهارشنبه 13 آبان از مقابل درب اصلی دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور انبوه دانشجویان دانشگاه‌های مشهد كه جمعیتشان بیش از 2 هزار و پانصد نفر بود آغاز شد.
دانشجویان تجمع‌كننده شعارهای همچون " مرگ بر آمریكا "، " مرگ بر اسرائیل "، " مرگ بر منافق "، " مرگ بر آشوب‌گر "، " مرگ بر ضد ولایت‌فقیه "، " جنبش سبز علوی، فدایی سید‌علی "، " دیكتاتور مخملی، خجالت خجالت "، " دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد "، " ای قوه قضائیه، صلابت صلابت "، " آزادی اندیشه با اغتشاش نمی‌شه "، " "حمایت از فلسطین، حمایت از اسلام است "و... سر می‌دادند.
دانشجویان دانشگاه‌های مشهد همچنین دست‌نوشته‌های با عنوان "جنبش سبز علوی، فدایی سید‌علی " و پرچم ایران و یا حسین و عكس‌های از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را در دست داشتند.
در هنگام تجمع دانشجویان دانشگاه مشهد در دانشگاه فردوسی این شهر تعدادی از حامیان موسوی كه پارچه‌هایی سبز در دست داشتند نیز در مقابل دیگر دانشجویان قرار گرفته و شروع به سر دادن شعارهایی كردند.
سبزپوشان شعارهایی همچون "مرگ بر روسیه "، "سفارت روسیه، لانه جاسوسیه " و... سر می‌دادند.
دانشجویان دانشگاه‌های مشهد در برابر این افراد كه شعار "نترسید نترسید، ما همه با هم هستیم " شعار "آشوب‌گران بترسید، شما خیلی كم هستید " سر دادند و سبزپوشان كه تعدادشان حدود 100 نفر بود، پس از دقایقی متفرق شوند.
در ادامه دانشجویان در محوطه دانشگاه فردوسی مشهد راهپیمایی كرده و مقابل درب اصلی دانشگاه تجمع خود را پایان دادند.
در این تجمع زهره حاجی‌آبادی قائم‌مقام خواهران بسیج دانشگاه فردوسی مشهد و امیر توكلیان مسئول جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی مشهد به نمایندگی از دانشجویان این دانشگاه طی سخنانی با گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان بر در صحنه بودن ملت ایران و دانشجویان در سنگر مقابله با استكبار تاكید كردند.

* دانشگاه صنعتی شریف؛
براساس این گزارش جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف نیز ظهر دیروز سه‌شنبه 12 آبان و در آستانه 13 آبان روز مبارزه با استكبار جهانی، تجمع بزرگی را در این دانشگاه برگزار كردند.
در این تجمع كه در زیر بارش باران شدید و با حضور گسترده دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، دانشجویان به صورت مستمر شعار «مرگ بر آمریكا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دادند.
تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از مقابل درب مسجد این دانشگاه آغاز شد. دانشجویان در این تجمع شعارهایی همچون "مرگ بر آمریكا " ، " مرگ بر اسرائیل " ، "مرگ بر انگلیس "، "مرگ بر منافق "، " مرگ بر اسلام آمریكایی "، " مرگ بر ایادی استكبار "، "خونی كه در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست "، " مرگ بر ضد ولایت فقیه " و " دانشجوی شریفی، اتحاد، اتحاد "‌ سر دادند.
دانشجویان تجمع كننده دست‌نوشته‌هایی با مضمون "مرگ بر اسلام آمریكایی " و " حركت به سوی وحدت، با محور ولایت " را نیز در دست داشتند.
همچنین این دانشجویان عكس‌هایی از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و پرچم ایران به دست گرفته بودند.
در ادامه این تجمع دانشجویان به سمت درب اصلی دانشگاه حركت كرده و در آنجا با سر دادن شعارهایی در محكومیت رژیم‌های استكباری جهان تجمع خود را ادامه داده و دعای وحدت خواندند.

* دانشگاه علامه طباطبائی؛
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشجویان و اساتید دانشگاه علامه طباطبایی ظهر سه‌شنبه پس از برگزاری نماز ظهر و عصر در مقابل نماز خانه دانشگاه علامه طباطبایی تجمع بزرگ ضد استكباری خود را آغاز كردند.
در این تجمع كه با حضور حجت الاسلام سید صدر الدین شریعتی رئیس دانشگاه، دانشجویان و اساتید دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، تجمع‌كنندگان شعارهای " الله اكبر "، "مرگ بر آمریكا " ، " مرگ بر انگلیس "، " مرگ بر اسرائیل "، "دانشجو بیدار از آمریكا بیزار است "، "الله اكبر خامنه‌ای رهبر "، " هیات من الذله "، " نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریكا "، " ما اهل كوفه نیستیم علی تنها بماند "، "حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست. "، "مرگ بر اسلام آمریكایی "، "مرگ بر ضد ولایت فقیه "، "حزب وقت حزب علی، رهبر فقط سید علی "، " الله اكبر جانم فدای رهبر " را سر داده و پلاكاردهایی با مضمون 13 آبان روز مبارزه با استكبار "، "ما مركز جاسوسی را گرفتیم نه سفارتخانه را " در دست داشتند.
در پایان این تجمع قطعنامه دانشجویان و اساتید دانشگاه علامه طباطبایی در 8 بند قرائت شد كه پس از قرائت هر بند از این قطعنامه تجمع كنندگان با شعار "الله اكبر جانم فدای رهبر " این قطعنامه را تائید كردند.
در بخشی از این قطعنامه آمده است دانشجویان همیشه در صحنه، همراه با ملت مسلمان ایران به دلیل ادامه دشمنی‌های هیئت حاكمه آمریكا با انقلاب اسلامی و مردم ایران و جنایات روز افزون و مداخله آشكار در كشورهای اسلامی علی الخصوص اغتشاشات به وجود آمده در انتخابات اخیر آمریكای تروریست پرور را همچنان دشمن شماره یك خود دانسته و سیاست‌های خصمانه آن را شدیدا محكوم می‌كند.
در بخش دیگری از این قطعنامه خاطرنشان شده است بار دیگر رویكرد دیپلماسی و قدرتمند ظاهر شدن دولتمردان ایرانی در سیاست‌ خارجی در خصوص فن آوری صلح آمیز هسته‌ای را كه از این طریق امروز مسئله هسته‌ای ایران در مسیر عادی قرار گرفته است را موجب غرور ملی و افتخار ملت بزرگ ایران می‌دانیم و از تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدامات مقتدرانه دولت جمهوری اسلامی و تلاش های علمی دانشمندان و متخصصان متعهد خود بار دیگر تقدیر می‌كنیم.
تجمع كنندگان در قطعنامه خود تصریح كرد: ما دانشجویان و دانشگاهیان شركت‌كننده در تظاهرات همراه با خیل عظیم مردم شریف ایران اعلام می‌كنیم كه دانشگاه به عنوان یك سنگر مقاوم نفوذ ناپذیر و زنده به عنوان حامی بزرگ نظام اسلامی در برابر تهدیدهای زور مداران پایداری خواهد نمود.
در بخش پایانی این قطعنامه تاكید شده است: اینك پس از شكست‌های پی‌در‌پی توطئه‌های نظامی، اقتصادی و سیاسی استكبار جهانی جبهه‌های تازه بر ضد ایران اسلامی گشوده و از عصبانی هر روز به طریقی می‌كوشد از طریق لابی‌های قدرت مذاكره و نشان دادن چراغ سبز شاید روزنه ای برای نفوذ سلطه و عداوت پیدا كند. اما هر چه بیشتر تلاش می‌كنند در باتلاق توهم و مرداب پندار باطل خویش فرو می‌روند و بر شتاب افول و مرگ خویش بیشتر می‌افزایند. شكست‌های مفتضحانه افغانستان و عراق و ورشكستگی نظام بانكی و سیاست‌های اقتصادی آنها دال بر این مدعا است.

* صنعتی اصفهان؛
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان نیز ظهر امروز چهارشنبه همزمان با یوم‌الله 13 آبان بعداز اقامه نماز ظهر و عصر از مقابل مسجد این دانشگاه آغاز شد.
در این تجمع كه اساتید، دانشجویان و كارمندان دانشگاه صنعتی اصفهان حضور داشتند و جمعیتشان در حدود 700 نفر بود، شعارهایی همچون " مرگ بر آمریكا "،‌ " مرگ بر اسرائیل "، " مرگ بر اسلام آمریكایی "، " مرگ بر منافق "، "دانشجو می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد " و... سرداده شد.
در این تجمع همچنین پرچم ایران و دست نوشته‌هایی از سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص آمریكا و همچنین عكس امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بر دست شركت كنندگان در راهپیمایی بود.
در ادامه این تجمع قادری یكی از اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در خصوص وضعیت آمریكا، قبل از حادثه 13 آبان، در دوران گروگان‌گیری و بعد از آن سخن گفت.
وی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان، دانش‌آموزان و خانواده‌های شهدا مبنی بر اینكه آمریكا هیچ تغییری نكرده و فقط نقاب عوض كرده است، بر ضرورت توجه به سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص برقراری رابطه با آمریكا تاكید كرد.
در ادامه این تجمع، تریبون آزاد دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
در این تریبون، دانشجویان این دانشگاه در خصوص یوم‌الله 13 آبان و رابطه ایران و آمریكا سخن گفتند.
همچنین دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان طی سخنانی خواستار دقت بیشتر دولت و شورایعالی امنیت ملی و توجه آنها به سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برای برقراری رابطه بین ایران و آمریكا شدند.
دانشجویان در این تریبون دانشجویی به شعار " مرگ بر روسیه " و " مرگ بر چین " كه توسط بعضی جریانات سیاسی زده می‌شود، اشاره كردند و سر دادن چنین شعارهایی را در مقطع فعلی دارای سوال و ابهام دانستند.
در ادامه جمشید جم خواننده سرود "یار دبستانی من "، این سرود را در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان اجرا كرد و در خصوص این شعر گفت: بنده این شعر را برای شهادت دانشجویان در روز 13 آبان و 16 آذر سروده‌ام و این شعر به هیچ گروه خاصی تعلق ندارد.
این تجمع با قرائت‌نامه بیانیه‌ای در مقابل سلف سرویس دانشگاه صنعتی اصفهان پایان یافت.


* دانشگاه سمنان؛
دانشجویان دانشگاه سمنان نیز به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله 13آبان راهپیمایی خودجوشی را در این دانشگاه برگزار كردند.
این دانشجویان كه تعدادشان بیش از 500 نفر بود، بعد از اقامه نماز ظهر و عصر راهپیمایی خود را به صورت خودجوش از مقابل مسجد امام علی(ع) این دانشگاه آغاز كردند.
دانشجویان شركت كننده در این راهپیمایی شعارهایی همچون، "مرگ بر آمریكا "، "مرگ بر اسرائیل "، "مرگ بر انگلیس "، "مرگ بر منافق "، " مرگ بر ضد ولایت فقیه "، "مرگ بر سازشكار "، " خونی كه در رگ ما است، هدیه به رهبر ما است "، "این همه لشكر آمده به عشق رهبر آمده " سر می‌دادند.
دانشجویان دانشگاه سمنان با برگزاری راهپیمایی در داخل محوطه دانشگاه و سر دادن شعارهایی در محكومیت اقدامات ددمنشانه رژیم‌های استكباری جهان و در راس آن آمریكا و اسرائیل حضور جنبش دانشجویی در صحنه دفاع از انقلاب را به همگان نشان دادند.
این راهپیمایی با تجمع دانشجویان در داخل سلف دانشگاه سمنان پایان یافت.

* دانشگاه اصفهان؛
همچنین صدها نفر از دانشجویان دانشگاه اصفهان در اقدامی خودجوش برای حمایت از بزرگداشت یوم‌الله 13 آبان به حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان 13 آبان ماه سال 1358 برای تسخیر لانه جاسوسی به راهپیمایی پرداختند.
دانشجویان از میانه دانشگاه با سردادن شعارهایی به سمت در اصلی دانشگاه اصفهان واقع در خیابان آزادی حركت كردند و دانشجویان دیگر نیز با دیدین این حركت به جمعیت حاضر پیوستند.
این دانشجویان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریكا»، «مرگ بر اسرائیل» و «خونی كه در رگ ماست هدیه به رهبر ما است» به جمعیت راهپیمایان اصلی در سطح شهر اصفهان اضافه شد.

* دانشگاه باهنر كرمان؛
به گزارش خبرگزاری فارس، پیش‌ازظهر امروز تعداد معدودی از دانشجویان دانشگاه‌های شهر كرمان همزمان با حضور دانشجویان دانشگاه شهید باهنر در راهپیمایی با سوءاستفاده از خلا وجود دانشجویان ارزشی و متعهد در محوطه مقابل تالار وحدت تجمع كردند.
در این تجمع دانشجویانی از دانشگاه آزاد اسلامی، دانشكده چمران و دانشگاه علوم پزشكی حضور داشتند.
این تجمع كه از ساعت 10 صبح روز 13 آبان ماه آغاز شد در ساعت دو بعدازظهر بدون هیچ درگیری به پایان رسید.
بر پایه این گزارش دانشجونمایان تجمع كننده با استفاده از نماد سبز اموی شامل مچ‌بند و سربندهایی به این رنگ كه نشانه و نماد افراد شكست خورده دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است، در این تجمع حضور داشتند.
این افراد شعارهایی بر علیه نظام سردادند كه از جمله این شعارها می‌توان به «موسوی زنده باد كروبی پاینده باد»، « توپ تانك بسیجی دیگر اثر ندارد» « وای اگر صانعی حكم جهادم دهد» اشاره كرد.
به‌رغم اینكه مسئولان دانشگاه از حضور دانشجویان این دانشگاه در راهپیمایی مطلع بودند، از ورود عناصر افراطی سایر مراكز آموزش عالی جلوگیری نكردند.
جای تعجب دارد كه حراست این دانشگاه از ورود دانشجویان بسیجی جلوگیری به عمل آوردند و این در حالیست كه تعداد زیادی از عناصر دیگر دانشگاه‌های دیگر شهر در جمع اخلال‌گران داخل دانشگاه حضور داشتند.
در ادامه این تجمع دانشجویان عضو بسیج و جامعه اسلامی دانشگاه شهید باهنر كرمان با حضور خود و سر دادن شعارهایی جواب شعارهای گروه مقابل را دادند.
این دانشجویان شعارهایی مانند «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی»، «سبز فقط سبز علی، رهبر فقط سیدعلی»، «وای اگر خامنه‌ای حكم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند كه جوابم دهد» و «مرگ بر آمریكا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.
در این تجمع تعدادی از اعضای جامعه اسلامی دانشگاه شهید باهنر مورد ضرب و شتم اغتشاشگران قرار گرفتند و در نهایت اخلالگران بدون تلاش مسئولان و نیروهای حراست دانشگاه برای پایان دادن به این اغتشاش، پس از سه ساعت و آن هم ناشی از خستگی مفرط به اغتشاشات خود پایان دادند.
این اغتشاشگران از طریق تلفن با سران خود در تهران در تماس بودند و توسط آنها خط‌‌ دهی می‌شدند.
همچنین پیش از ظهر امروز تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد كه همراه خود پارچه‌های سبز به دست داشتند در قسمتی از این دانشگاه تجمع كردند و از دانشجویان درخواست همیاری داشتند كه با عدم استقبال دانشجویان روبه‌رو شدند. ‌

* دانشگاه آزاد نجف‌آباد؛
*به گزارش خبرگزاری فارس، دانشجویان آزاد واحد نجف‌آباد بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد این دانشگاه تجمع كردند و این تجمع با شعارهای از قبیل " مرگ بر آمریكا "، "مرگ بر اسراییل "، "مرگ بر ضد ولایت فقیه "، " خونی كه در رگ ماست هدیه به رهبر ماست " همراه بود.
عده‌ای از حامیان موسوی كه تعداد آنها به 40 نفر می‌رسید در مقابل دانشكده فنی و مهندسی 2 (دانشكده مواد) تجمع كرده كه هسته اصلی این تجمع 10 نفر بود و بعد از گذشت مدتی تعداد آنها به 40 نفر رسید.
‌از اتفاقات جالب، درخواست هسته اصلی این تجمع از دانشجویان برای همراهی این تجمع بود و با شعار "دانشجوی با غیرت حمایت حمایت " در خواست همیاری داشتند كه با عدم استقبال روبه‌رو شدند.
بعد از عدم استقبال از این تجمع، حامیان موسوی به سمت دانشكده فنی مهندسی 1 حركت كرده و در راه خواستار همیاری از دیگر دانشجویان داشتند.
با نزدیك شدن حامیان موسوی به مزار شهدای گمنام، دانشجویان حاضر در مراسم بزرگداشت 13 آبان از مسجد بیرون آمده و برای حفظ شان شهدا در اطراف مزار شهدا ایستادند و با شعار "مرگ بر آمریكا " در برابر حركت آنها ایستادند.
حامیان موسوی در نزدیكی مزار شهدا شعارهای "مرگ بر بسیجی " سر دادند كه دانشجویان در برابر شعار آنها شعار "مرگ بر منافق " را فریاد زدند.
تمام شعارهایی كه توسط این تجمع 40 نفری حامیان موسوی داده می‌شد توسط آن هسته 10 نفری تبیین شده بود و شنیده‌های حاكی بر این است كه افراد تشكیل دهنده هسته اصلی این تجمع از اعضای هیئت موسس تشكل مجمع اسلامی سیاسی دانشجویان در این دانشگاه هستند.
با شنیدن شعار "مرگ بر منافق " عده‌ای از حامیان موسوی به سمت دانشجویان اشیایی را پرتاب كردند كه برخورد یكی ازآن اشیا با صورت یكی از دانشجویان جراحتی را برای وی در بر داشت.
بنابراین گزارش، دانشجویان بسیجی در این حین با فریاد "الله و اكبر " پرچم آمریكا را به آتش كشاندند ولی افراطیون در مقابله با دانشجویانی كه در كنار مزار شهدا ایستاده بودند شعارهای تند و ضد ارزشی را دادند و وقتی دانشجویان از هدف آنها برای به اغتشاش كشاندن صحن دانشگاه مطلع شدند سكوت اختیار كردند و مكان تجمع را ترك كردند .
حامیان موسوی وقتی دیدند كسی در مقابل با آنها ایستادگی نمی‌كند با شعارهای تند بر علیه دولت و اشخاص به سمت دانشكده فنی 1 رفته و در مقابل دانشكده نشسته و شعار می‌دادند كه این اتفاق سبب خنده دانشجویان دیگر شد.
تعداد افراد موبایل به دست برای تصویر برداری از این تجمع بسیار بیشتر از تجمع كننده‌ها بود و این موضوع خود سبب خنده دانشجویان شده بود كه عده‌ای قلیلی بر روی زمین نشسته و دیگران موبایل به دست به دور آنها حلقه زده و از آنها تصویر می‌گیرند.
در پایان نیز حامیان موسوی وقتی دیدند كه با نزدیك شدن به زمان تشكیل كلاس دانشجویان از اطراف آنها پراكنده شدند، با حالت خستگی از جای خود بر خاسته و متفرق شدند.

* دانشگاه آزاد اهواز؛
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز تشنج در دانشگاه آزاد اهواز میان طیف موسوم به سبز و تشكل‌های ارزشی بالا گرفت.
از آنجایی كه هیئت نظارت بر تشكل‌های سیاسی دانشگاه آزاد اهواز با برگزاری هرگونه تجمع مخالفت كرده بود امروز عصر دانشجویان موسوم به طیف سبز با تجمع‌های غیرقانونی اقدام به سردادن شعارهای خارج از چارچوب نظام كردند.
در این هنگام دانشجویان تشكل‌های سیاسی ارزشی با حضور در اتاق رئیس دانشگاه آزاد اهواز از وی برای این اقدام غیرقانونی جویای دلیل شدند كه وی برای این دانشجویان پاسخی مناسب نداشت.
از شعارهای حامیان موسوی می‌توان به "آزادی اندیشه با ریش و پشم نمی‌شه "، "یا حسین میرحسین "، "مرگ بر چین "، "مرگ بر روسیه "، "نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی " و "نه غزه نه لبنان فقط ملت ایران " اشاره كرد.
دانشجویان ارزشی در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز با سر دادن شعارهای "حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست "، "مرگ بر آمریكا "، "مرگ بر اسرائیل "، "مرگ بر اسلام آمریكایی "، "مرگ بر منافق " و "نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی " به تقابل با مخالفان پرداختند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.